Starptautiskā ERASMUS+ projekta „Atcere – totalitārisms Eiropā un vēsturiskā apziņa Eiropas kontekstā” skolēnu un skolotāju mobilitāte Jūrmalas Valsts ģimnāzijā no 26. marta līdz 1. aprīlim.

Laikā no 26. marta līdz 1. aprīlim Jūrmalas Valsts ģimnāzijā notika starptautiskā projekta ERASMUS+ „Atcere – totalitārisms Eiropā un vēsturiskā apziņa Eiropas kontekstā” 3. skolēnu un skolotāju mobilitāte (Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr. 2 (KA2) stratēģiskās partnerības projekts skolu sektorā Nr. 2014).

(vairāk…)

Ģimnāzistu piedalīšanās Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas pasākumā (25.03.2017.)

25. marts ir Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena. Latvijā 25. marts ir sēru diena, kad tiek pieminētas 1949. gada deportācijas un komunistiskā genocīda upuri. Šajā dienā notika visplašākā Latvijas iedzīvotāju izsūtīšana uz Sibīriju un citiem attāliem Padomju Savienības reģioniem. Uz Sibīriju deportēja aptuveni 44 000 cilvēku - ģimenes ar bērniem un sirmgalvjiem.

Arī šogad 25. martā notika piemiņas brīdis Slokā, pie pieminekļa Nepatiesi represētajiem. Šajā pasākumā piedalījās arī Jūrmalas Valsts ģimnāzijas skolēni, pieminot komunistiskā genocīda upurus.

Attēlu galerija šeit!