- Jūrmalas Valsts Ģimnāzija - http://jvg.lv -

Karjeras atbalsta pasākums “Iepazīsti mediķa profesiju”

4. decembrī 10. – 12. klašu skolēniem ESF projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” bija iespēja piedalīties karjeras atbalsta pasākumā “Iepazīsti mediķa profesiju”, kurš norisinājās Jūrmalas slimnīcā.
Pasākuma laikā jaunieši tuvāk iepazinās ar vecmātes profesiju, tās izglītības ieguves iespējām, ielūkojās operāciju zālē un iepazinās ar ķirurga profesiju, kā arī ar slimnīcas uzņemšanas nodaļas darbu. Jaunieši piedalījās sarunā – diskusijā ar jauno mediķi, kura salīdzinoši nesen ieguvusi mediķa diplomu, lai vairāk uzzinātu par grūto, taču interesanto izglītības ceļu līdz mediķa diploma iegūšanai. Katrs medicīnas jomas pārstāvis skolēnus iepazīstināja ar profesijas pozitīvajām un negatīvajām pusēm, ar lietām, kuras ikdienas darbā redz tikai mediķi, kādas zināšanas un prasmes ir nepieciešamas, lai strādātu par mediķi.

Visi ārsti atzina – ja vien ir vēlme un motivācija kļūt par mediķi, lai nenobīstas no grūtībām un iet uz savu mērķi, jo sasniegtais rezultāts un gandarījuma sajūta, ka otram vari palīdzēt, ir to vērts.

Lai izdodas ģimnāzijas jauniešiem kļūt par labiem mediķiem!