Priecājamies paziņot, ka VUGD radošajā konkursā “Dūmu detektors – manas dzīvības glābējs!” kategorijā individuāli veidotie literārie darbi 5. – 8. klašu grupā Anetes Kasparovas darbs ieguvis 3. vietu!

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) šoruden aicināja 5. – 12. klašu skolēnus iesūtīt savu redzējumu par dūmu detektoru nozīmību katrā mājoklī. Kopumā konkursa tēmai “Dūmu detektors – manas dzīvības glābējs!” tika iesniegti astoņi video un vairāk nekā 50 dažādi literārie darbi, kuros attēloti iemesli, kāpēc mājoklī ir vai, tieši pretēji, nav dūmu detektors, uzsverot tā nozīmīgumu mirklī, kad tas var maksāt kāda cilvēka dzīvību.

VUGD priekšnieks Oskars Āboliņš atzīst, ka ir gandarīts par jauniešu aktivitāti un arī darbos skaidrotajiem argumentiem par dūmu detektoru nepieciešamību katrā mājoklī. Ir prieks redzēt, ka VUGD amatpersonu izglītojošās aktivitātes izglītības iestādēs nenoliedzami ir ietekmējušas skolēnu zināšanas par dažādiem drošības jautājumiem, kuras tālāk tiek pārrunātas gan skolā, gan ģimenē un draugu lokā.

Paldies skolotājai Sandrai Baumanei par atbalstu!

Printēt rakstu