- Jūrmalas Valsts ģimnāzija - http://jvg.lv -

Jūrmalas Valsts ģimnāzija – projekta “EMU:Skola” dalībniece

emu [1]Atbalstot skolēnu emocionālās vajadzības, būtiski uzlabojas arī mācību sniegums. “EMU:Skola” ir viens no risinājums, kas ļauj sekot līdzi bērnu emocionālajām vajadzībām skolā un saprast, vai bērns emocionāli šobrīd spēj pilnvērtīgi iesaistīties mācību procesā.

Arī Jūrmalas Valsts ģimnāzijas šogad ir viena no projekta “EMU:Skola” dalībniekiem! Projekts ietver skolēnu, vecāku un skolotāju elektronisku anketēšanu un rezultātu apkopošanu digitālā platformā. “EMU:Skola” anketu noslēgumos piedāvā arī konkrētu ieteikumus, metodikas no speciālistiem, kā atbalstīt bērnus. Anketēšana notiek divos cēlienos: pirmā anketēšana – oktobris – novembris, otrā anketēšana – marts – aprīlis.

Aicinām ikkatru vecāku un skolēnu piedalīties anketēšanā, lai kopēji padarītu mūsu ikdienu skolā par emocionāli labvēlīgu un drošu vidi.

“EMU:Skola” izstrādā nodibinājums “Fonds Plecs” sadarbībā ar pusaudžu psihoterapeitu Nilu Saksu Konstantinovu un “Frank by Inspired”. Metodoloģijas pārraudzību nodrošina neatkarīgais eksperts bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs. (https://emu.lv/lv/medijiem [2])

 

Dace Marhiļeviča