Ģimnāzistiem augsti sasniegumi vēstures olimpiādes pilsētas posmā un uzaicinājums uz valsts olimpiādes 3. posmu.

Vēstures olimpiādes pilsētas posms notika 13. decembrī. Sveicam ģimnāzistus – godalgoto vietu ieguvējus 10. – 12. klašu grupā:

Gundaru Noviku (12.m klase) – 1. vieta
Rūtu Zālīti (10.a klase) – 3. vieta

Gundars Noviks un Rūta Zālīte ir uzaicināti uz valsts olimpiādes 3. posmu, kur cīnīsies par godalgotajām vietām valsts mērogā.

Paldies skolotājam Gunāram Bulam!

Printēt rakstu

JVĢ Gada balva 2019

18. decembrī Jūrmalas valsts ģimnāzijā norisinājās gada gaidītākais pasākums JVĢ Gada balva 2019. Šogad tika pasniegtas balvas 14 nominācijās, novērtējot par mūsu skolēnu un skolotāju dedzību, mērķtiecību, neatlaidību un radošumu.

Gada skolēns – Adriāna Beāte Asača 12.m
Gudrākais skolēns – Laura Paula Jansone 12.a
Gudrākā klase – 12.a
Aktīvākā klase – 12.a
Gada mākslinieks – Elīna Plinče 11.m
Gada aktrise – Amanda Ozola 12.a
Gada aktieris – Jānis Pulkstens 12.a
Gada mūziķi – Emīls Helde 12.a, Emīls Kūma 12.a
Gada izaugsme – Rolands Jansons 12.a
Gada sportists – Renārs Belruss 12.m
Gada sportiste – Anželika Kokorēviča 11.m
Aktīvākais pašpārvaldē – Laura Paula Jansone 12.a
Ceļabiedrs – Laura Paula Jansone 12.a
Gada skolotājs – Andžela Šustiņa

Printēt rakstu

Ģimnāzijai arī šogad Draudzīgā Aicinājuma fonda balva

Šogad Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitingā Jūrmalas Valsts ģimnāzija tika nominēta vēsturē un ieguva 1. vietu lielo pilsētu nominācijā un 2. vietu kopvērtējumā valstī pēc centralizētā vēstures eksāmena rezultātiem.

Sveicam vēstures skolotāju Gunāru Bulu un 12. klašu absolventus!

Paldies skolotājam Gunāram Bulam par lielo ieguldījumu, sasniedzot sadarbībā ar skolēniem kārtējo reizi augstus darba rezultātus!

 draudz_aicin_2019

Printēt rakstu

Bioloģijas valsts olimpiādes pilsētas posmā mūsu skolēniem godalgotas vietas

Anastasija Vostrikova (9. klase) – 3. vieta /skolotāja I. Petrovska/
Artūrs Bremanis (9. klase) – atzinība /skolotāja I. Petrovska/
Tomass Krastiņš (10. klase) – 3. vieta /skolotāja A. Brūvele/
Ēriks Ralfs Vanags (11. klase) – 1. vieta /skolotāja I. Petrovska/
Elīna Plinče (11. klase) – 3. vieta /skolotāja I. Petrovska/
Marks Arnolds Župerka (12. klase) – 3. vieta /skolotāja I. Petrovska/

Printēt rakstu