Projekts “Neklusē”

nekluse_logoIkkatram no mums ir iespēja iesaistīties, lai kopīgi spētu nodrošināt skolēniem laimīgāku dzīvi un samazināt mobingu Latvijas skolās!

Jūrmalas Valsts ģimnāzija ir 1 no 54 izglītības iestādēm Latvijā, kas šajā mācību gadā sadarbojas ar sociālo projektu Neklusē.

Neklusē mērķis ir mazināt mobingu Latvijas skolās, nodrošinot skolām bezmaksas risinājumus mobinga mazināšanai.

Aicinām Jūs iepazīties un piedalīties sociālā projekta Neklusē aktivitātēs, jo, lai izveidotu cieņpilnāku vidi un mazinātu mobingu, ir svarīga gan skolas personāla, gan vecāku, gan skolēnu iesaistē un sadarbība.

Uzziniet vairāk par sociālo projektu Neklusē: mājaslapā, facebook, instagram, youtube

Printēt rakstu

Aicinām uz muzikāli izglītojošās nometnes “Jautrās notis” koncertierakstu 11. septembrī

Neliels ieskats vasaras muzikāli izglītojošās nometnes “Jautrās notis” aizkulisēs. Paldies Izglītības un zinātnes ministrija par finansējumu un Jūrmalas pašvaldībai par konkursa organizēšanu, kas jauniešiem deva iespēju izkopt savas muzikālās spējas un talantus. Īpaši svarīgi jauniešiem bija būt atkal kopā pēc attālinātā mācību procesa, radoši iesaistoties koncertprogrammas sagatavošanā un dziesmu video klipu veidošanā. Ar nepacietību gaidām dziesmu video klipus un visi aicināti uz koncertu 11. septembrī plkst. 17.00 Slokas Papīrfabrika.

koncertieraksts

Printēt rakstu