emuskola_lekcija_nov_21
16. novembrī plkst. 18:00 Jūrmalas Valsts ģimnāzija aicina skolnieku vecākus pievienoties “EMU:Skola” tiešsaistes lekcijai  par vecākošanas prasmēm jeb praktiskām metodēm, risinājumiem un instrumentiem, kā palīdzēt pašiem sev un bērniem justies labāk gan šajos krīzes apstākļos, gan arī ikdienā.

Lekciju vadīs SU SIA Centrs ZIN programmu daļas vadītāja un trenere Inga Oliņa.

Lekcija veidota, balstoties uz jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem par bērna smadzeņu attīstību agrīnajā dzīves periodā, sākot jau no prenatālā perioda, un drošās piesaistes nozīmi bērna attīstības sekmēšanā. Lekcijas laikā uzzināsiet teorētiskas zināšanas un praktiskas iemaņas, kas palīdzēs veidot uzticības pilnas, emocionāli veselīgas attiecības ar saviem bērniem.

Iegūstiet praktisku rīkus, kuri palīdz ikdienas saskarsmē ar bērniem, veidojot pozitīvus paradumus, dziļu emocionālu saikni bērnam ar vecāku un sniedzot informāciju par saikni veicinošām disciplinēšanas.

Zoom saite:

 
Lekcijas mērķauditorija: Topošie vecāki, vecāki ar bērniem vecumā līdz 18 gadiem, vecvecāki, šķirtie un vientuļie vecāki, aukles, apvienotās ģimenes
 
Printēt rakstu