Ģimnāzistiem panākumi Jūrmalas pilsētas skolēnu latviešu valodas un literatūras olimpiādē

20 01 2015

Sveicam ģimnāzistus Jūrmalas pilsētas skolēnu latviešu valodas un literatūras olimpiādes godalgoto vietu ieguvējus:

Mētru Megiju Gratu (11.m) – 2. vieta
Putniņu Ati (12.m) – 2. vieta
Gulbinsku Kristiānu (12.m) – 3. vieta
Purviņu Veltu (11.m) – atzinība!

Paldies skolotājām Sintijai Vilertei un Andželai Šustiņai!


Ģimnāzistiem panākumi Jūrmalas pilsētas vēstures olimpiādē

19 01 2015

Sveicam Jūrmalas pilsētas vēstures olimpiādes uzvarētājus:

1. vieta Aizupei Janai (9.a),
1. vieta Jasinovičai Odrijai (9.b),
2. vieta Miteniecei Annai (9.a),
2. vieta Putniņam Atim (12.m).

Paldies skolotājiem Gunāram Bulam un Lilijai Skangalei!


Jūrmalas Valsts ģimnāzijas kolektīva vārdā direktore Sandra Rone sveic skolēnus un vecākus Ziemassvētkos!

23 12 2014

ziemassv_Rone_2014


Ģimnāzistiem panākumi bioloģijas olimpiādes 2. posmā Jūrmalas pilsētā

12 12 2014

Godalgotas vietas bioloģijas olimpiādes 2. posmā Jūrmalas pilsētā:
9. klašu grupā

Annai Miteniecei – 1. vieta,
Justīnei Domkinai – 2. vieta,
Janai Aizupei – 2. vieta;

10. klašu grupā

Didzim Bērziņam – 1. vieta,
Diānai Slobodai – 2. vieta;

11. klašu grupā

Anetei Elisei Zodānei – 3. vieta
Elizabetei Korulei – atzinība;

12. klašu grupā

Kristai Priedei – 1. vieta.

Apsveicam uzvarētājus!

Paldies skolotājām Anitai Brūvelei un Irēnai Petrovskai!


Ģimnāzistu panākumi Jūrmalas Valsts ģimnāzijas 17. atklātajā matemātikas olimpiādē

05 12 2014

Apsveicam Jūrmalas Valsts ģimnāzijas 17. atklātās matemātikas olimpiādes uzvarētājus!
Panākumus guva: Lasīt atlikušo raksta daļu »


Ielūgums absolventiem

03 12 2014

ielug_absolv


Jūrmalas Valsts ģimnāzijai jauns ģimnāzistu domes sastāvs

03 12 2014

Sveicam jauno Jūrmalas Valsts ģimnāzijas ģimnāzistu domes komandu!
Ģimnāzistu domes sastāvs:

Prezidente – Linda Aušte (11.m),
Kultūras ministre – Velta Purviņa (11.m),
Iekšlietu un ārlietu ministre – Paula Tāre (10.m),
Sporta ministrs – Kārlis Priede (11.m),
Mākslas ministres – Antra Kozlova (10.a), Madara Viļčuka (10.m),
IT speciālisti – Aleksandrs Sjakste (10.m), Didzis Bērziņš (10.m),
Fotogrāfi – Angelīna Čigaka (11.m), Karolīna Nellija Aleksējeva (10.m),
Protokolētāja – Marta Muižniece (10.m),
Kasiere – Elīna Lukaševiča (11.m),
Video speciālists – Artūrs Vilerts (10.m).